У периоду од 21. октобра у 7.00 часова, до 22. октобра у исто време у новосадскоj Бетанији рођено је 27 беба.

Рођено је 13 дечака и 14 девојчица.
Међу рођенима има и два пара близанаца.
Честитамо поносним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.


Рођено је 13 дечака и 14 девојчица.
Међу рођенима има и два пара близанаца.
Честитамо поносним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.
ПРАТИТЕ НАС
Маркетинг | Услови коришћења | Политика приватности | О нама
ПРЕУЗМИТЕ НАШУ АПЛИКАЦИЈУ
