У периоду од 16. фебруара у 7:00 часова до 18. фебруара у исто време, у новосадској Бетанији је рођено 18 беба.

Рођено је 12 девојчица и 16 дечака.
Међу рођенима је и један пар близанаца – девојчица и дечак.
Честитамо свим срећним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.




