PSŽ bolji od Sitija, trijumfovali Atletiko i Briž

Iza nas je uzbudljivo veče drugog kola grupne faze Lige šampiona, a najviše pažnje odneo je meč PSŽ-a i Mančester sitija koji je završen rezultatom 2:0.

U Parizu je viđen duel dva kluba arapskih vlasnika, od kojih je jači bio onaj iz Francuske.

Već u osmom minutu su Parižani poveli golom Idrise Gane Geja, a engleski klub u početku nije imao rešenje za igru domaćih.

Ipak, Siti se brzo vratio u igru ali golova nije bilo.

Konačan rezultat postavio je Leo Mesi svojim prvim golom za PSŽ u 74. minutu. Zajedno sa saigračima i navijačima burno je proslavio svoj prvenac.

PSŽ se sa četiri boda nalazi na čelu Grupe A zajedno sa Brižom, Siti je treći sa tri boda.

Briž je u duelu sa Lajpcigom odneo pobedu rezultatom 1:2.

Nemački klub je poveo u petom minutu golom Nkunkua, ali je već u 22. izjednačio Vanaken. Konačan rezultat postavljen je već u 40. minutu kada je Mats Rits bio strelac.

Milan je dočekao Atletiko Madrid, i ispustio gotovo sigurnu pobedu.

U 20. minutu italijanski klub je poveo golom Leaa, sve je delovalo i više nego dobro po njih, a onda je u 29. minutu Frank Kesi dobio drugi žuti karton.

Milan je postao pasivniji, ali Madriđani to nisu znali da iskoriste.

Ipak, Grizman je izjednačio rezultat u 84. minutu, a Atletiko je odneo pobedu golom iz jedanaesterca u čak 97. minutu koji je realizovao Luis Suarez.

Atletiko je sada drugi u toj grupi, iza Liverpula koji je sa lakoćom savladao Porto rezultatom 1:5.

Odigran je i duel između Borusije Dortmund i Sportinga, gde je nemački klub slavio sa minimalnih 1:0.

Najveće iznenađenje večeri priredio je moldavski Šerif u Madridu.

Šerif “srušio” Real usred Madrida! (VIDEO)