PSŽ bez Mesija slomio Strazbur

Fudbaleri Pari Sen Žermena su pobedili Strazbur sa 4:2 u drugom kolu francuske Lige 1.

Pari Sen Žermen je na ovoj utakmici bio bez Lionela Mesija i Nejmara, ali je svakako upisao nova tri boda.

Oni su pobedili Strazbur sa 4:2, pomalo se i mučili, iako je u prvom poluvremenu delovalo da će prosto pregaziti slabašne goste.

Prvi gol je postignut već u trećem minutu, a strelac je bio Mauro Ikardi.

Na 2:0 povisio je Kilijan Mbape u 25. minutu, da bi na 3:0 povećao Julijan Draksler samo dva minuta nakon ovog gola.

Posle 45 minuta je na semaforu stajalo 3:0 za PSŽ, a onda je Kevin Gameiro ubrzo po povratku na teren smanjio na 3:1, da bi Ažorke uneo malo drame u 64. minutu i smanjio na 3:2.

Bilo je jasno da Strazbur ipak neće moći do velikog iznenađenja u 81. minutu kada je drugi žuti, odnosno crveni karton, dobio Aleksander Điku.

To je PSŽ znalački iskoristio i preko Sarabije povećao vođstvo, pošto je u 86. minutu postavljen konačan rezultat, 4:2.