Први Бахаров пораз, Вождовац одржао „час фудбала“ Звезди

Фудбалери Вождовца победили су jуче на свом терену екипу Црвене звезде резултатом 3:2 (2:0) у утакмици петог кола Суперлиге Србије.

Био је то први пораз новог тренера Барака Бахара на клупи црвено-белих, уједно и прекид серије од 15 узастопних победа против Вождовца.

Голове за Вождовац постигли су Борисав Бурмаз у 5, Михајло Нешковић у 44. и Данило Теодоровић у 61. минуту.

Стрелци за госте били су Милан Родић у 74. минуту и Гелор Канга у 91. минуту са беле тачке.

Домаћа екипа је успела током првог полувремена да после две грешке играча Црвене звезде дође до два лака гола.

Црвена звезда није успела у наставку да наметне свој ритам и после још једне грешке, опет је до гола дошла екипа Вождовца.

Тек у финишу самог меча притисак гостију је уродио плодом, али то није било довољно за преокрет.

„Црвено-бели“ су под вођством Миодрага Божовића 2017. године баш на крову против Вождовца поражени истим резултатом, после чега су изгубили сваку шансу да освоје титулу.

Екипа ТСЦ-а је после ове утакмице лидер првенства са 13 бодова, Црвена звезда је друга са 12 бодова, док је Вождовац трећи са девет бодова.