Preokret Bolonje u Udinama, Specija iznenadila Torino

Fudbaleri Bolonje i Specije upisali su trijumfe u gostima u okviru 18. kola italijanske Serije A.

Bolonja je slavila na „Dačija areni“ u Udinama rezultatom 2:1 (0:1) i to nakon preokreta u drugom poluvremenu.

„Zebre“ su povele već u 10. minutu kada je Beto postigao gol na asistenciju Suskesa.

Izjednačenje je stiglo u 59. minutu kada je Nikola Sansone pogodio mrežu domaćih, a 20 minuta kasnije stigao je potpuni preokret.

Posle kornera sa leve strane, Šouten je glavom prebacio loptu sa prve na drugu stativu, a tamo ju je Poš sproveo u mrežu za konačnih 2:1.

Specija je napravila veliko iznenađenje pobedom nad Torinom u gostima rezultatom 1:0 (1:0).

Jedini pogodak na tom susretu dao je Nzola u 28. minutu i to iz jedanaesterca koji je prethodno skrivio Kofi Điđi.

Vanja Milinković-Savić je bio ceo meč na golu „bikova“, Saša Lukić na terenu samo u prvom poluvremenu, a Nemanja Radonjić od 67. minuta.

Kad je dobro, ne menjaj: Đerona istim timom na Nemce