Преокрет Болоње у Удинама, Специја изненадила Торино

Фудбалери Болоње и Специје уписали су тријумфе у гостима у оквиру 18. кола италијанске Серије А.

Болоња је славила на „Дачија арени“ у Удинама резултатом 2:1 (0:1) и то након преокрета у другом полувремену.

„Зебре“ су повеле већ у 10. минуту када је Бето постигао гол на асистенцију Сускеса.

Изједначење је стигло у 59. минуту када је Никола Сансоне погодио мрежу домаћих, а 20 минута касније стигао је потпуни преокрет.

После корнера са леве стране, Шоутен је главом пребацио лопту са прве на другу стативу, а тамо ју је Пош спровео у мрежу за коначних 2:1.

Специја је направила велико изненађење победом над Торином у гостима резултатом 1:0 (1:0).

Једини погодак на том сусрету дао је Нзола у 28. минуту и то из једанаестерца који је претходно скривио Кофи Ђиђи.

Вања Милинковић-Савић је био цео меч на голу „бикова“, Саша Лукић на терену само у првом полувремену, а Немања Радоњић од 67. минута.

Kad je dobro, ne menjaj: Đerona istim timom na Nemce