Poraz Srbije na startu Mundijala, Rišarlison dvostruki strelac za Brazil

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras od selekcije Brazila 2:0 (0:0) u meču prvog kola grupe G na Svetskom prvenstvu u Kataru.
srbija

Oba gola za Brazil postigao je Rišarlison u 62. i 73. minutu, a kod oba pogotka asistent je bio Vinicijus.

Brazil je bolje ušao u meč, a već u šestom minutu žuti karton je zaradio Strahinja Pavlović.

Nejmar je u 10. minutu imao prvu šansu na utakmici, ali je odbrana Srbije odlično intervenisala.

Samo tri minuta kasnije Nejmar je pokušao iz kornera da iznenadi Vanju Milinković-Savića, ali je golman Srbije bio siguran. U 21. minutu pokušali su Nejmar i Kazemiro, ali je Milinković-Savić ponovo bio siguran.

Fudbaleri Brazila su imali nekoliko opasnih napada do kraja prvog poluvremena, a Srbija je jedini udarac ka protivničkom golu uputila preko Filipa Mladenovića u 37. minutu.

Stojković: Moraće da igraju zdravi fudbaleri