Пораз Србије на старту Мундијала, Ришарлисон двоструки стрелац за Бразил

Фудбалска репрезентација Србије поражена је вечерас од селекције Бразила 2:0 (0:0) у мечу првог кола групе Г на Светском првенству у Катару.
србија

Оба гола за Бразил постигао је Ришарлисон у 62. и 73. минуту, а код оба поготка асистент је био Виницијус.

Бразил је боље ушао у меч, а већ у шестом минуту жути картон је зарадио Страхиња Павловић.

Нејмар је у 10. минуту имао прву шансу на утакмици, али је одбрана Србије одлично интервенисала.

Само три минута касније Нејмар је покушао из корнера да изненади Вању Милинковић-Савића, али је голман Србије био сигуран. У 21. минуту покушали су Нејмар и Каземиро, али је Милинковић-Савић поново био сигуран.

Фудбалери Бразила су имали неколико опасних напада до краја првог полувремена, а Србија је једини ударац ка противничком голу упутила преко Филипа Младеновића у 37. минуту.

Stojković: Moraće da igraju zdravi fudbaleri