Пораз омладинаца Србије

Омладинска репрезентација Србије (У19) поражена је на свом терену од Израела резултатом 3:1, у мечу другог кола друге фазе квалификација за Еуролиге.
Милетић

Већ после првих пола сата било је јасно у ком правцу ће меч ићи.

Таи Абед је донео гостима предност у 24. минуту, у 33. је исти играч дуплирао из пенала, а између његових голова Јован Миладиновић је добио црвени картон.

Победу Израелу потврдио је Ахмад Ибрахим у 69. минуту, да би коначан резултат поставио Вукашин Ђурђевић, који је постигао почасни гол за наш тим.

Израел је први на табели са четири бода, Србија је друга са три, Пољска има један, док је Летонија, пред међусобни окршај, без поена.

Србија већ у уторак гостује Пољској.

Србија: Ј. Миладиновић, Симић (60. Ђуђевић), Ковачевић (73. Миличић), Лековић, Радојевић, Мијатовић, Стјепановић, Милосавић (46. Ј.Милошевић), Јевремовић (33. Стевановић), Лазетић, Спасојевић (60. Петковић). Селектор Јован Дамјановић

Израел: Мелика, Бен Харош, Исраелов, Куликов, Феинголд (73. Дезенд), Бењамин, Нави, Калали (46. Шибли), Абед (73. Јона), Лугаси (85. Алкокин), Ибрахим (85. Кај Лаиш).

Dončić: Frustriran sam