Pokuševski dvocifren u trileru u Indijani (VIDEO)

Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski postigao je 13 poena u pobedi Oklahome na gostovanju u Indijani sa 129:125.

Više nego uzbudljivo bilo je u Indijanapolisu, gde je Oklahoma uspela da upiše pobedu nakon produžetka.

Indijana je bila bolja na početku meča, kao i drugog poluvremena, dok je Oklahoma kvalitetniju košarku pružala u drugoj četvrtini, delimično u poslednjoj i u dodatnim minutima.

Gildžius-Aleksander postigao je 36 poena u redovima Oklahome, a pomoć je imao u 22 pogotka Mena.

Maledon i Bejzli postigli su po 14 poena, dok je srpski košarkaš Aleksej Pokuševski meč završio sa 13 poena.

„Poku“ je šutirao 66 odsto iz igre (6/9), a imao i dve asistencije i jedan skok.

U redovima Indijane istakli su se Hild sa 29, Džekson je postigao 17, a Brogdon 15 poena.