Покушевски двоцифрен у трилеру у Индијани (ВИДЕО)

Српски кошаркаш Алексеј Покушевски постигао је 13 поена у победи Оклахоме на гостовању у Индијани са 129:125.

Више него узбудљиво било је у Индијанаполису, где је Оклахома успела да упише победу након продужетка.

Индијана је била боља на почетку меча, као и другог полувремена, док је Оклахома квалитетнију кошарку пружала у другој четвртини, делимично у последњој и у додатним минутима.

Гилџиус-Александер постигао је 36 поена у редовима Оклахоме, а помоћ је имао у 22 поготка Мена.

Маледон и Бејзли постигли су по 14 поена, док је српски кошаркаш Алексеј Покушевски меч завршио са 13 поена.

„Поку“ је шутирао 66 одсто из игре (6/9), а имао и две асистенције и један скок.

У редовима Индијане истакли су се Хилд са 29, Џексон је постигао 17, а Брогдон 15 поена.