Pobede Bajerna i Intera, Real siguran u Bragi, Onana heroj Junajteda

Fudbaleri Bajerna ostvarili su važan trijumf u trećem kolu Lige šampiona, pošto su u Istanbulu savladali ekipu Galatasaraja 3:1. U drugom meču Grupe A Mančester junajted savladao Kopenhagen golom Harija Megvajera, a Andre Onana u poslednjim sekundama meča odbranio penal danske ekipe.

Odličan meč odigrao je Galatasaraj protiv Bajerna u trećem kolu Lige šampiona, ali su gosti na kvalitet i iskustvo odneli tri boda iz Istanbula – 1:3.Domaći sastav bio je bolji rival u prvih 45 minuta, ali to nije pretočio u rezultatsku prednost. U nastavku, Bavarci su odigrali kako znaju i umeju, iskoristili svoje prilike i došli do treće pobede u elitnom takmičenju.

Već u osmom minutu gosti su došli do vođstva, a strelac je bio Kingsli Koman, na asistenciju Liroja Sanea.

Prosto je neverovatno šzta su sve domaći igrači promašili u prvih 45 minutu, a uputili su čak 16 udaraca ka golu protivnika.

Ipak, Galatasaraj je došao do izjednačenja preko Ikardija, koji je bio siguran izvođač penala, koji je Kimih skrivio upravo nad argentinskim napadačem.

U nastavku je Bajern došao do svoje igre i sa dva pogotka utšao stadion u Istanbulu.

Hari Kejn je u 73. minutu iskoristio dodavanje Musijale, da bi šest meinuta kasnije uloge bilo okrenute, ali sa istim ishodom.Mančester junajted je pobedom nad Kopenhagenom 1:0 upisao prve bodove u ovogodišnjem takmičenju.

Strelac jedinog gola na „Old Trafordu“ bio je Hari Megvajer u 72. minutu utakmice.

Kopenhagen je bio u najmanju ruku ravnopravan rival sa Junajtedom, u poslednjim trenucima meča imao i priliku da dođe do izjednačenja sa bele tačke, ali je Andre Onana fantastično intervenisao.

Posle tri odigrana kola u Grupi A, Bajern je prvi sa 9 bodova, Galatasaraj ima 4, Mančester junajted 3, dok je Kopenhagen na jednom osvojenom bodu.

Dragović uoči Lajpciga: Borićemo se za klub i navijače