Победе Бајерна и Интера, Реал сигуран у Браги, Онана херој Јунајтеда

Фудбалери Бајерна остварили су важан тријумф у трећем колу Лиге шампиона, пошто су у Истанбулу савладали екипу Галатасараја 3:1. У другом мечу Групе А Манчестер јунајтед савладао Копенхаген голом Харија Мегвајера, а Андре Онана у последњим секундама меча одбранио пенал данске екипе.

Одличан меч одиграо је Галатасарај против Бајерна у трећем колу Лиге шампиона, али су гости на квалитет и искуство однели три бода из Истанбула – 1:3.Домаћи састав био је бољи ривал у првих 45 минута, али то није преточио у резултатску предност. У наставку, Баварци су одиграли како знају и умеју, искористили своје прилике и дошли до треће победе у елитном такмичењу.

Већ у осмом минуту гости су дошли до вођства, а стрелац је био Кингсли Коман, на асистенцију Лироја Санеа.

Просто је невероватно шзта су све домаћи играчи промашили у првих 45 минуту, а упутили су чак 16 удараца ка голу противника.

Ипак, Галатасарај је дошао до изједначења преко Икардија, који је био сигуран извођач пенала, који је Кимих скривио управо над аргентинским нападачем.

У наставку је Бајерн дошао до своје игре и са два поготка утшао стадион у Истанбулу.

Хари Кејн је у 73. минуту искористио додавање Мусијале, да би шест меинута касније улоге било окренуте, али са истим исходом.Манчестер јунајтед је победом над Копенхагеном 1:0 уписао прве бодове у овогодишњем такмичењу.

Стрелац јединог гола на „Олд Трафорду“ био је Хари Мегвајер у 72. минуту утакмице.

Копенхаген је био у најмању руку равноправан ривал са Јунајтедом, у последњим тренуцима меча имао и прилику да дође до изједначења са беле тачке, али је Андре Онана фантастично интервенисао.

После три одиграна кола у Групи А, Бајерн је први са 9 бодова, Галатасарај има 4, Манчестер јунајтед 3, док је Копенхаген на једном освојеном боду.

Dragović uoči Lajpciga: Borićemo se za klub i navijače