Победа фудбалера Милана против Удинезеа, Самарџић и Јовић стрелци

Фудбалери Милана савладали су као гости Удинезе 3:2 у утакмици 21. кола италијанске Серије А, уз поготке Лазара Самарџића и Луке Јовића.

Самарџић је сјајним голом у 42. минуту изједначио резултат, након што је претходно Рубен Лофтус-Чик погодио у 32. минуту.

Удинезе је у 62. минута повео преко Флоријана Таувана, да би у финишу Милан преокренуо.

Прво је у 83. минуту изједначио Лука Јовић, само осам минута након што је заменио Кристијана Пулишића, да би победу донео, такође „резервиста“ Ноа Окафор у 90+3. минуту.

Меч су у негативном контексту обележили домаћи навијачи, који су средином првог полувремена на расној основи вређали голмана Милана Мајка Мањана.

Милан је трећи на табели са 45 бодова, док је Удинезе на 17. позицији са 18 бодова.