Петрић: Момцима нисам замерио ништа, па ни примљени гол у првом минуту

Гордан Петрић, тренер фудбалера Партизана, рекао је да је задовољан наступом својих играча на утакмици против Нице у Лиги конференција. Петрић је навео да у ремију са француским представником није замерио играчима ништа, па ни рано примљени погодак.
Црно-бели су одиграли нерешено 1:1 са Ницом у Хумском, што им је други реми у трећем по јачини европском такмичењу.

Сигурно је да смо били близу победе. То што се десило у првом минуту је нешто што се дешава, али ни у једном тренутку нисам критиковао играче са клупе. Говорио сам им да наставе и да покушају да гурају лопте на места где треба да се гурају – између линија, почео је Петрић.

Видели сте да смо створили доста шанси, нисмо победили, жао ми је због момака. Немам шта да им замерим, нисам имао да им замерим ни на полувремену.“

Делује да је Партизан на добром путу у Лиги конференције, иако се чини да је недостајало мало среће за бољи резултат.

У неком тренутку је недостајало и знања, не само среће. Има да се игра још четири утакмице, мени је важно да се момци одморе, да су задовољни вечерашњом утакмицом. Нова утакмица је у недељу“, закључио је Петрић.

Partizan bolji, ali samo do boda protiv Nice (VIDEO)