Партизан бољи, али само до бода против Нице (ВИДЕО)

Фудбалери Партизана ремизирали су вечерас у Хумској 1:1 (0:1) са Ницом у другом колу Д групе Лиге конференција.

Гости су повели већ у 2. минуту поготком Џоа Брајана, а изједначио је и коначан резултат поставио крилни нападач Партизана Фусени Дијабате у 60. минуту.

Црно-бели су током већег дела меча били равноправан, ако не и бољи ривал од француског представника, али нису успели да материјализују шансе преко Бибраса Натха и најбољег стрелца Рикарда Гомеша, које су могле да им донесу повољнији исход.

Добра ствар за тим из Хумске је што под новим тренером Горданом Петрићем и даље не зна за пораз и има скор од пет победа и четири победе у свим такмичењима.

Утакмицу у Хумској, према информацијама из Партизана, посматрало је 9.126 гледалаца.

У другом мечу Д групе Лиге конференција Келн је на свом терену савладао Словачко са 4:2 (2:0). Голове за домаћина постигли су Адамјан, Диц и двоструки стрелац Љубичић, док су поготке за госте дали Калабишка и Петржела.

После два одиграна кола Келн има четири бода на врху, следе Ница и Партизан са по два, а Словачко има један бод.

Мечеви групне фазе Лиге конференција настављају се 6. октобра када ће Партизан гостовати Келну, док ће Словачко угостити Ницу.