Partizan slavio u Atini – treća pobeda u Evroligi

Košarkaši Partizana pobedili su u Atini ekipu Panatinaikosa 91:89 (31:16, 23:25, 14:23, 23:25) u meču šestog kola Evrolige.

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Kevin Panter sa 29 poena. Dok je Matijas Lesor dodao 15 uz 11 skokova.

U domaćem timu najbolji su bili Nejt Volters i Dvejn Bejkon sa po 17 poena.

Crno-beli posle ovog trijumfa imaju skor od po tri pobede i poraza, dok Panatinaikos ima jedan trijumf i čak pet poraza.

Partizan će u narednom kolu, 10. novembra gostovati Olimpijakosu, dok će Panatinaikos dočekati Baskoniju.

Košarkaši Partizana dobro su ušli u meč i poveli 9:2 u trećem minutu. Crno-beli su nastavili sa dobrom igrom u nastavku utakmice, a u sedmom minutu bilo je 20:8. Partizan je prvu četvrtinu dobio sa 31:16.

Jokić ispisao istoriju, pretekao legendu NBA lige u pobedi Denvera nad Oklahomom