Партизан славио у Атини – трећа победа у Евролиги

Кошаркаши Партизана победили су у Атини екипу Панатинаикоса 91:89 (31:16, 23:25, 14:23, 23:25) у мечу шестог кола Евролиге.

Најефикаснији у екипи Партизана био је Кевин Пантер са 29 поена. Док је Матијас Лесор додао 15 уз 11 скокова.

У домаћем тиму најбољи су били Нејт Волтерс и Двејн Бејкон са по 17 поена.

Црно-бели после овог тријумфа имају скор од по три победе и пораза, док Панатинаикос има један тријумф и чак пет пораза.

Партизан ће у наредном колу, 10. новембра гостовати Олимпијакосу, док ће Панатинаикос дочекати Басконију.

Кошаркаши Партизана добро су ушли у меч и повели 9:2 у трећем минуту. Црно-бели су наставили са добром игром у наставку утакмице, а у седмом минуту било је 20:8. Партизан је прву четвртину добио са 31:16.

Jokić ispisao istoriju, pretekao legendu NBA lige u pobedi Denvera nad Oklahomom