Novi Sad Ostali sportovi

Odbojkaši Vojvodine u Topoli upisali 10 trijumf u Superligi

Odbojkaši Vojvodine savladali su ekipu Karađorđa u Bačkoj Topoli rezultatom 3:0 (25:18, 25:21, 25:18) u 11 kolu Superlige Srbije.

Ništa nisu prepuštali slučaju Novosađani i u najjačem sastavu su se suprotstavili “fenjerašu” koji zna da bude neugodan rival na svom terenu. Sada, ipak, Topolčani nisu mogli više od samo jačeg otpora u drugom setu i gosti su posao završili za samo sat i 15 minuta.

Pri vođstvo od 11:4 u trećem setu, u dresu Voše debitovao je 19–godišnji Kavogo Landri, pojačanje iz Kameruna.

Šampion je na ovaj način nastavio pobednički niz u prvenstvu u kom ima samo jedan poraz. Crveno–beli su do sada brojali do deset trijumfa, dok im je ovaj bio deveti zaredom.

U poslednjoj superligaškoj utakmici u ovoj godini Vojvodina sledećeg vikenda gostuje Spartaku u Ljigu.