Нови Сад Остали спортови

Одбојкаши Војводине у Тополи уписали 10 тријумф у Суперлиги

Одбојкаши Војводине савладали су екипу Карађорђа у Бачкој Тополи резултатом 3:0 (25:18, 25:21, 25:18) у 11 колу Суперлиге Србије.

Ништа нису препуштали случају Новосађани и у најјачем саставу су се супротставили “фењерашу” који зна да буде неугодан ривал на свом терену. Сада, ипак, Тополчани нису могли више од само јачег отпора у другом сету и гости су посао завршили за само сат и 15 минута.

При вођство од 11:4 у трећем сету, у дресу Воше дебитовао је 19–годишњи Кавого Ландри, појачање из Камеруна.

Шампион је на овај начин наставио победнички низ у првенству у ком има само један пораз. Црвено–бели су до сада бројали до десет тријумфа, док им је овај био девети заредом.

У последњој суперлигашкој утакмици у овој години Војводина следећег викенда гостује Спартаку у Љигу.