Početna > Novi Sad

Novi Sad Ostali sportovi

Odbojkaši Vojvodine doživeli poraz u finalu Kupa Srbije

Odbojkaši Vojvodine doživeli su poraz u finalu Kupa Srbije od svojih rivala – ekipe Partizana.

Finale Kupa se održalo u Ubu, a zanimljivo je da su se ova dva tima već sastala u finalu, 2020. godine, kada je pobeda bila u rukama OK Vojvodina.

Odbojkaši Vojvodine su u prvoj polovini utakmice zadobili prednosti od 19:15 nad timom crno-belih.

Sa prednošću od 10:7 i 15:12, ekipa Partizana je ipak usepla na kraju i da izjednači rezultat u ovom meču.

U nastavku je na sličan način Vojvodina napravila preokret u trećem setu, anulirala zaostatak od četiri poena, da bi prilično ubedljivo rešila ovaj deo utakmice i povela 2:1.

Totalni preokret utakmice desio se kada su se crno-beli izborili za taj-brek, u kojem su napali odbojkaše Vojvodine i na kraju ih savladali sa 3:2.