Početna > Novi Sad

Novi Sad Fudbal

Mladost u Novom Sadu samo do boda protiv Lozničana

Fudbaleri ekipe Mladost GAT iz Novog Sada odigrali su nerešeno (0:0) protiv Loznice u okviru 25. kola Prve lige Srbije.

Već pre prvog sudijskog zvižduka domaće je dočekala sjajna atmosfera i bakljada, ali to im nije pomoglo da dođu do nova tri boda i potencijalno prve pozicije na tabeli.

Prvo poluvremne Loznica je delovala za nijansu konkretnije u igri iako nije bilo značajnih gol prilika. Drugi deo igre takođe je bio bez velikog broja šansi, ali je Mladost imala blagu prednost u igri.

Najbolju šansu imali su fudbaleri Loznice koji su u 80. minutu pogodili stativu.

Treneri obe ekipe, Ljubomir Ristovski i Duško Obradović dobili su žute kartone zbog međusobne rasprave.

Mladost ostaje druga na tabeli, dva boda iza prvoplasirane Inđije, a trenutno šest bodova ispred trećeg Javora.

Naredni meč u borbi za plasman u Super ligu Srbije Mladost će igrati u Beogradu protiv Rada 19. marta.