Početna > Novi Sad

Novi Sad Fudbal

Mladost u Bačkoj Topoli pretrpela novi poraz

Fudbaleri novosadske Mladosti GAT poraženi su na gostovanju u Bačkoj Topoli od ekipe TSC-a rezultatom 3:0 u okviru sedmog kola Super lige Srbije.

TSC je ulogu favorita opravdao već u ranoj fazi meča, već u 13. minutu Ifet Đakovac doneo je prednost domaćinu.

Isti igrač bio je strelac i u 39. minutu, da bi u drugom delu igre, u kom su domaći takođe bili bolji, Petar Ratkov postavio konačnih 3:0 u 75. minutu.

Mladost GAT je poražena treći put u nizu i ostaje sa četiri boda iz sedam utakmica, što joj donosi tek 14. mesto na tabeli.

Izvesno je da će se novosadska ekipa ove godine boriti za opstanak, dok je TSC sada treći na tabeli sa 12 bodova.

Naredni protivnik Mladosti je Novi Pazar, koji će 26. avgusta biti gost na stadionu „Karađorđe“.