Нови Сад Фудбал

Младост у Бачкој Тополи претрпела нови пораз

Фудбалери новосадске Младости ГАТ поражени су на гостовању у Бачкој Тополи од екипе ТСЦ-а резултатом 3:0 у оквиру седмог кола Супер лиге Србије.

ТСЦ је улогу фаворита оправдао већ у раној фази меча, већ у 13. минуту Ифет Ђаковац донео је предност домаћину.

Исти играч био је стрелац и у 39. минуту, да би у другом делу игре, у ком су домаћи такође били бољи, Петар Ратков поставио коначних 3:0 у 75. минуту.

Младост ГАТ је поражена трећи пут у низу и остаје са четири бода из седам утакмица, што јој доноси тек 14. место на табели.

Извесно је да ће се новосадска екипа ове године борити за опстанак, док је ТСЦ сада трећи на табели са 12 бодова.

Наредни противник Младости је Нови Пазар, који ће 26. августа бити гост на стадиону „Карађорђе“.