Mladost sa igračem manje do pobede nad Napretkom

Fudbaleri Mladosti pobedili su u 20. kolu Superlige Srbije ekipu Novog Pazara sa 3:2 (2:2).

Dva puta su Kruševljani stizali do prednosti, ali nisu uspeli da je sačuvaju.

Da sve bude neobičnije, igrači Mladosti do do pobede došli uprkos tome što su od 64. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Anta Hrkaća.

Napredak je poveo u osmom minutu a strelac je bio Stefan Jovanović.

NJdegov prezimenjak sa druge strane, Saša Jovanović, izjednačio je na 1:1 u 20. minutu.

Nije dugo trajala radost domaćina jer je Mitar Ćuković u 23. minutu ponovo doneo radost Kruševljanima.

Na odmor se ipak otišlo nerešenim rezultatom pošto je u 31. minutu Ante Hrkać izjednačio na 2:2.

Pobednik je rešen u 49. minutu, tada je vezista Đorđe Gordić pogodio za 3:2 i pobedu Mladosti.

U poslednjem jesenjem kolu narednog vikenda Napredak u subotu dočekuje Sparta, dok dan kasnije Mladost gostuje Radniku iz Surdulice.

“Ponudili smo Vlahoviću najveći ugovor u istoriji Fiorentine”