Početna > Novi Sad

Novi Sad Fudbal

Mladost prekasno pokazala zube protiv Uba – novosadski timovi još uvek na začelju Prve lige

Novosadska Mladost GAT poražena je danas na svom terenu od Jedinstva iz Uba rezultatom 2:4 u okviru 8. kola Prve lige Srbije.

Mladost je od 10. minuta jurila rezultat, da bi u 28. prednost gostiju bila povećana na 2:0. Domaći su smanjili na 2:1 u prvom delu igre, ali su drugo poluvreme započeli loše i primili i treći pogodak.

U 65. minutu Jedinstvo je stiglo i do 1:4, a Mladost nije imala odgovor sve do samog finiša. U 87. minutu Novosađani su smanjili na 2:4, a samo dva minuta kasnije na 3:4. Ipak, vremena je ponestalo, pa se Jedinstvo u Ub vraća sa sva tri boda.

Mladost GAT sa samo 3 osvojena boda ostaje na poslednjoj poziciji tabele Prve lige Srbije, iza RFK Novi Sad, koji ima samo dva boda više.

„Kanarinci“ su svoj meč igrali juče, kada su u Lazarevcu poraženi rezultatom 4:1.