Митјиланд уз пљусак склонио Звезду са првог места

Фудбалери Митјиланда савладали су Црвену звезду у Београду са 1:0 у утакмици четвртог кола групне фазе Лиге Европе.

Играчи нису ни достигли радну температуру, када је Црвена звезда схватила да ће тешко моћи до доброг резултата против Митјиланда.

Играо се 12. минут, када је брзоноги Исаксен је побегао централним бековима Звезде, изашао сам пред гол, а Милош Дегенек га је оборио са леђа на ивици казненог простора.

Дегенек је добио црвени картон, што је одредило даљи ток меча.

Гобељић је у 55. минуту направио прекршај пред казненим простором – на средини, па су гости имали савршену прилику за гол.

Евандер је шутирао, Канга главом закачио лопту и променио путању, па је она завршила у мрежи.

У другом мечу групе, Брага је савладала Лудогорец са 4:2.

После четири одиграна кола, Брага је прва у групи са девет бодова, Звезда друга са седам, Митјиланд има пет, а Лудогорец један.

Tadić: Nadam se da je stativa dobro (FOTO)