Милан од 0:2 до 3:2 комичним аутоголом – за чело Италије (ВИДЕО)

Фудбалери Милана победили су Верону 3:2 на Сан Сиру у 8. колу италијанске Серије А.

Италијански великан је био на коленима после 45 минута, имао два гола заостатка головима Капрарија и Барака из пенала, али је некако успео да исчупа победу.

„Росонери“ су флертовали са првим поразом у шампионату, али уместо тога отишао је на сам врх Серије А испред Наполија, који има бод мање, али и меч мање.

У другом полувремену, када је Милан тонуо, „појавио“ се Оливије Жиру.

У свом стилу је надскочио комплетну одбрану и главом најавио драму на пола сата до краја.

И онда је уследио последњи ударац, за само три минута.

Франк Кеси је искористио пенал, а онда су пораз сами потписали играчи Вероне.

Корал Гунтер је комично реаговао и убацио лопту у сопствену мрежу за одушевљење на Сан Сиру.

Српски фудбалери из Вероне Дарко Лазовић (до 79. минута) и Иван Илић (цео меч) гледали су велики преокрет седмоструког првака Европе.