Mihajlo Ilić u 96. minutu doneo pobedu fudbalerima Partizana protiv Čukaričkog

Fudbaleri Partizana pobedili su sinoć na stadionu u Humskoj ekipu Čukaričkog rezultatom 2:1 (1:0) u meču 15. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana su poveli u 22. minutu golom Mateusa Saldanje. Čukarički je izjednačio u 84. minutu pogotkom Igora Miladinovića. Usledila je neizvesna završnica, a pobedu „crno-belima“ doneo je Mihajlo Ilić u šestom minutu nadoknade vremena. Partizan je ovim trijumfom stigao do 13. uzastopne pobede u Superligi Srbije.

„Crno-beli“ su prvi na tabeli sa 40 bodova, dok je Crvena zvezda druga sa 34. Čukarički je na devetom mestu na tabeli sa 17 bodova.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu na svom terenu dočekati TSC, dok će Čukarički gostovati niškom Radničkom.

Fudbaleri Javora su ranije juče na svom terenu pobedili Spartak 2:0, dok je u toku meč između TSC-a i Vojvodine.

Novi Pazar je u petak u Nišu pobedio Radnički 1:0. Juče su odigrani mečevi: Radnički (KG) – Voždovac 3:0, Radnik – Napredak 1:2, Železničar – Crvena zvezda 1:2 i IMT – Mladost 0:1.