Михајло Илић у 96. минуту донео победу фудбалерима Партизана против Чукаричког

Фудбалери Партизана победили су синоћ на стадиону у Хумској екипу Чукаричког резултатом 2:1 (1:0) у мечу 15. кола Суперлиге Србије.

Фудбалери Партизана су повели у 22. минуту голом Матеуса Салдање. Чукарички је изједначио у 84. минуту поготком Игора Миладиновића. Уследила је неизвесна завршница, а победу „црно-белима“ донео је Михајло Илић у шестом минуту надокнаде времена. Партизан је овим тријумфом стигао до 13. узастопне победе у Суперлиги Србије.

„Црно-бели“ су први на табели са 40 бодова, док је Црвена звезда друга са 34. Чукарички је на деветом месту на табели са 17 бодова.

Фудбалери Партизана ће у наредном колу на свом терену дочекати ТСЦ, док ће Чукарички гостовати нишком Радничком.

Фудбалери Јавора су раније јуче на свом терену победили Спартак 2:0, док је у току меч између ТСЦ-а и Војводине.

Нови Пазар је у петак у Нишу победио Раднички 1:0. Јуче су одиграни мечеви: Раднички (КГ) – Вождовац 3:0, Радник – Напредак 1:2, Железничар – Црвена звезда 1:2 и ИМТ – Младост 0:1.