Ostali sportovi

Medvedev prelako do polufinala Sinsinatija

Danil Medvedev se u punoj meri revanširao Špancu Pablu Karenju Busti za poraz na Olimpijskim igrama.

Drugi teniser sveta je u impresivnom izdanju u četvrtfinalu Mastersa u Sinsinatiju slavio sa 6:1, 6:1 posle svega 54 minuta igre.

Ruski teniser je pokazao da je u sjajnoj formi, pošto je nastavio sa pobedama posle prošlonedeljnog trijumfa na Mastersu u Torontu.

Očigledno je Medvedev bio jako motivisan, igrao je sjajno od početka do kraja i nije dao protivniku ni najmanju šansu.

Prvi set je dobio za samo 21 minut posle brejkova u drugom i šestom gemu.

Izgubio je u tom delu igre samo dva poena na svoj servis.

Rus je u drugom setu tri puta pravio brejkove, u prvom trećem i sedmom gemu, dok je sada izgubio samo četiri poena kada je servirao.

Njega za plasman u finale očekuje meč protiv Andreja Rubljova koji je pobedio u tri seta Francuza Benou Pera, 6:2, 3:6, 6:3.