Медведев прелако до полуфинала Синсинатија

Данил Медведев се у пуној мери реванширао Шпанцу Паблу Карењу Бусти за пораз на Олимпијским играма.

Други тенисер света је у импресивном издању у четвртфиналу Мастерса у Синсинатију славио са 6:1, 6:1 после свега 54 минута игре.

Руски тенисер је показао да је у сјајној форми, пошто је наставио са победама после прошлонедељног тријумфа на Мастерсу у Торонту.

Очигледно је Медведев био јако мотивисан, играо је сјајно од почетка до краја и није дао противнику ни најмању шансу.

Први сет је добио за само 21 минут после брејкова у другом и шестом гему.

Изгубио је у том делу игре само два поена на свој сервис.

Рус је у другом сету три пута правио брејкове, у првом трећем и седмом гему, док је сада изгубио само четири поена када је сервирао.

Њега за пласман у финале очекује меч против Андреја Рубљова који је победио у три сета Француза Беноу Пера, 6:2, 3:6, 6:3.