Mančester siti upisao poraz protiv Vulvsa, Luton zabeležio prvu pobedu

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su danas ekipu Mančester sitija na domaćem terenu rezulatom 2:1 (1:0) u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Klub iz Mančester je tako upisao drugi uzastopni poraz, pošto su u sredu u utakmici Liga kupa izgubili od Njukasla rezultatom 1:0.

Prvo je autogol postigao Ruben Dijaš u 13. minutu, dok je Hvang Hi Čan bio precizan u 66. minutu za Vulvse. Jedini gol za aktuelnog prvaka postigao je Hulijan Alvares u 58. minutu.

Fudbaleri Lutona zabeležili su prvu pobedu u Premijer ligi, pošto su savladali ekipu Evertona sa 2:1. Mančester junajted je još jednom negativno iznenadio svoje navijače i na domaćem terenu izgubio od Kristal Palasa rezultatom 1:0.

U ostalim utakmicama sedmog kola ostvareni su sledeći rezultati: Bornmut – Arsenal 0:4, Njukasl – Barnli 2:0, Vest Hem – Šefild 2:0 i Aston Vila – Brajton 6:1.

Murinjo: Od svih očekujem više