Манчестер сити уписао пораз против Вулвса, Лутон забележио прву победу

Фудбалери Вулверхемптона победили су данас екипу Манчестер ситија на домаћем терену резулатом 2:1 (1:0) у утакмици седмог кола Премијер лиге.

Клуб из Манчестер је тако уписао други узастопни пораз, пошто су у среду у утакмици Лига купа изгубили од Њукасла резултатом 1:0.

Прво је аутогол постигао Рубен Дијаш у 13. минуту, док је Хванг Хи Чан био прецизан у 66. минуту за Вулвсе. Једини гол за актуелног првака постигао је Хулијан Алварес у 58. минуту.

Фудбалери Лутона забележили су прву победу у Премијер лиги, пошто су савладали екипу Евертона са 2:1. Манчестер јунајтед је још једном негативно изненадио своје навијаче и на домаћем терену изгубио од Кристал Паласа резултатом 1:0.

У осталим утакмицама седмог кола остварени су следећи резултати: Борнмут – Арсенал 0:4, Њукасл – Барнли 2:0, Вест Хем – Шефилд 2:0 и Астон Вила – Брајтон 6:1.

Murinjo: Od svih očekujem više