Лука Јовић стрелац у убедљивом тријумфу „виоле“, Словацко изненадио Ницу

Фјорентина убедљиво савладала екипу Хартса са 5:1 у четвртом колу Лиге конференције, први гол на мечу постигао Лука Јовић.

Екипа Словацког као гост изненадила Ницу и славила победу 2:1. Виљареалов минималац у Бечу, Вест Хем бољи од Андерлехта.

Фјорентина је дочекала екипу хартса и славила убедљив тријумф 5:1, а Лука Јовић је започео голеаду на стадиону „Артемио Франки“.

Српски репрезентативац погодио је већ у шестом минуту, да би виола већ на полувремену имала четири гола предности.

Новом победом „виола“ се попела на друго место на табели Групе А са 7 бодова, три мање од Башакшехира, који је лако са 3:0 савладао летонски РФС.

Велико изненађење приредила је екипа Словацког, која је у Ници савладала истоимену екипу у оквиру Групе Д, у којој се такмичи и Партизан.

Ница је имала игру и резултат, повела је преко Диопа, али се у наставку све преокренуло, па је чешки тим дошао до прве победе у такмичењу.

Виљареал је минималним резултатом савладао Аустрију у Бечу, док је Вест Хем у Лондону савладао екипу Андерлехта 2:1.

Утакмице петог кола на програму су за две недеље.