Лука Јовић се поново уписао у стрелце – мрежу тресли и Лукић и Радоњић (ВИДЕО)

Нападач Фиорентине Лука Јовић постигао је нови гол у дресу тог тима, овог пута на пријатељском мечу против Бетиса.

Играо се 61. минут када је српски фудбалер био највиши у скоку и преполовио предсност тима из Севиље ударцем главом.

Тиме је наставио сјајну форму након четири гола која је дао Реал Вићенци и још један против Трента.

На крају је Бетис ипак имао више разлога за радост након што су Хуанми, Иглесиас и Миранда постигли голове за ту екипу (3:1). Лука Јовић и Никола Миленковић су од првог минута почели у првом поразу Фиорентине у припремном периоду.

Како је изгледао најновији погодак српског фудбалера, погледајте у прилогу.

У исто време кад и овај играо се меч италијанског купа између Торина и Палерма.

Голове на том мечу су постигли нови капитен „бикова“ Саша Лукић, а поред њега и Немања Радоњић којем је уз то један и поништен.

Лукић је сјајним ударцем, након изблокираног покушаја управо Радоњића, довео екупу у предност, да би управо он и асистирао хитром крилном фудбалеру за дуплирање исте.

Коначан резултат (3:0) је поставио Пјетро Пелегри и на тај начин послао Торино у наредну фазу.

За Торино је наступио и голман Вања Милинковић-Савић, док на другој страни није било Милана Деветка који се недавно отиснуо у Сицилију из Војводине.

У суботу је укупно одиграно четии меча. Пласман у 1/16 финала обезбедили су и Бреша, Специја и СПАЛ.