Discover The ultimate selection of bongs at our Online store, where quality meets affordability. with our extensive range of Shishas, Tabak, and Zubehör, You can elevate your smoking experience like never before. Each product is carefully curated to ensure You find exactly What You need. Shop now at our shishastores and enjoy fast shipping and exceptional customer service that puts your satisfaction first.

Ликовна радионица, луткарска представа, плес, "ANDROID" радионица: Богат програм за најмлађе у Новосадском дечијем културном центру | Градске инфо
Početna > Novi Sad

Aktuelno Novi Sad

Likovna radionica, lutkarska predstava, ples, „ANDROID“ radionica: Bogat program za najmlađe u Novosadskom dečijem kulturnom centru

Novosadski dečiji kulturni centar i danas je organizovao kreativne radionice za najmlađe sugrađane.
Foto: nsuživo.rs

U neformalnu posetu došla je i članica Gradskog veća za kulturu Grada Novog Sada, Maja Čeremić Šainović.

„Želela bih da se zahvalim na pozivu da dođem i upoznamo ovako lepu i mladu ustanovu kao što je Novosadski dečiji kulturni centar. Ono što smo imali prilike da vidimo su deca Novog Sada i na koji način oni mogu da se kulturno razvijaju“, izjavila je Čemerić Šainović.

„Danas se kao i svakog drugog dana u Novosadskom dečijem kulturnom centru održava niz različitih radionica. Imamo likovnu radionicu posvećenu našem gradu, plesnu radionicu našeg savremenog plesa, redovne aktivnosti Novosadskkog dečijeg kulturnog centra, predstavljanje Android aplikacije “Neven” i “Mali Neven”, kao i dečija predstava “Kića u carstvu buba” u izvedbi pozorišta “Svitac“”, izjavila je direktorka Novosadskog dečijeg kulturnog centra, Ana Pantić Bernad.

Grupa mališana je učestvovala na radionici MOJ GRAD – likovno umetnička radionica za decu predškolskog uzrasta. Autor i realizator Ljubica Tankosić, diplomirani grafičar, likovni pedagog, urednik likovnog programa u Novosadskom dečijem kulturnom centru

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)

Najmlađi su uživali u izvođenju glumca Slobodana Lazića KIĆA U CARSTVU BUBA – lutkarska predstava za decu uzrasta od 2 do 10 godina u izvođenju glumca Slobodan Lazić iz pozorišta „Svitac“.

Mališani zainteresovani za plesne pokrete, imali su priliku da učestvuju na RADIONICI SAVREMENOG PLESA – Tokom radionice deca će imati priliku da uplove u čarobni svet ritma i pokreta. Kroz samostalni stvaralački i istraživački proces, učesnici radionice baviće se prostorom, telom, ritmom i muzikom. Radionica je namenjena deci predškolskog uzrasta. Autor i voditelj radionice je Željka Jakovljević, plesni pedagog.

Deca koja imaju afinitete prema tehnologiji mogli su da prisustvuju Radionici ANDROID APLIKACIJA „NEVEN“ I „MALI NEVEN“ – Tokom radionice učesnici će se upoznati sa opcijama i funkcijama android aplikacije „Neven“ i „Mali Neven“, uz svest o tome da je sadržaj baziran na školskom gradivu i temama koje čine sadržaj „Nevena“ i „Malog Nevena“. Radionica je namenjena deci mlađeg školskog uzrasta. Autor i voditelj Mladen Marković, autor kreativnog i interaktivnog sadržaja u časopisu „Neven“.

Repertoar bioskopa „Cineplexx“ Novi Sad od 10. do 16. aprila

Preuzmite android aplikaciju.