Početna > Sport > Fudbal
Fudbal

Kriza u Humskoj se nastavlja – Partizan poražen i od CSKA

Fudbaleri Partizana poraženi su od ekipe CSKA Sofija 1948 u prijateljskoj utakmici sa 2:0.
U utakmici koja se igrala na stadionu u Humskoj pred praznim tribinama, prvi gol smo videli u 34. minutu kada je Dikov savladao Stevanovića.

I drugi gol je bio delo Svetoslava Dikova, prednost gostiju iz Bugarske je duplirana u 54. minutu, što je na kraju bio i konačan rezultat meča.

To znači da Partizan ni šestu utakmicu zaredom nije uspeo da dobije utakmicu na svom stadionu.

Igor Duljaj je za ovu utakmicu malo promešao sastav, u prvih 11 priliku je dobio mladi Trifunović dok je na klupi uz Kolorada , Belića, Filipovića i Lukača bilo i nekolko igrača iz omladinske škole kako bi se popunio protokol.

Tako da je Partizan na ovom meču nastupio u sledećem sastavu.

Stevanović, Živković, Urošević, Fejsa, Marković, Šehović, Jović, Traore, Pavlović, Pantić, Trifunović.

Dončić: Frustriran sam