Криза у Хумској се наставља – Партизан поражен и од ЦСКА

Фудбалери Партизана поражени су од екипе ЦСКА Софија 1948 у пријатељској утакмици са 2:0.
У утакмици која се играла на стадиону у Хумској пред празним трибинама, први гол смо видели у 34. минуту када је Диков савладао Стевановића.

И други гол је био дело Светослава Дикова, предност гостију из Бугарске је дуплирана у 54. минуту, што је на крају био и коначан резултат меча.

То значи да Партизан ни шесту утакмицу заредом није успео да добије утакмицу на свом стадиону.

Игор Дуљај је за ову утакмицу мало промешао састав, у првих 11 прилику је добио млади Трифуновић док је на клупи уз Колорада , Белића, Филиповића и Лукача било и неколко играча из омладинске школе како би се попунио протокол.

Тако да је Партизан на овом мечу наступио у следећем саставу.

Стевановић, Живковић, Урошевић, Фејса, Марковић, Шеховић, Јовић, Траоре, Павловић, Пантић, Трифуновић.

Dončić: Frustriran sam