Početna > Novi Sad

Košarka Novi Sad

Košarkaši Vojvodine na gostovanju deklasirali Novi Pazar

Košarkaši Vovodine ubedljivo su savladali ekipu Novog Pazara u hali „Pendik“ rezultatom 85:68 i upisali svoju 12. pobedu u sezoni.

Najefikasniji u redovim gostiju iz Novog Sada bili su Dušan Beslać i najskorije pojačanje iz Crvene zvezde, Nemanja Popović sa po 16 postignutih poena.

Na drugoj strani najraspoloženiji je bio Radomirović sa takođe 16 upisanih koševa.

Na samom startu su Novosađani nametnuli ritam i dobili prvu deonicu rezultatom 22:14. U drugoj četvrtini su takođe gosti bili bolji i na poluvreme su igrači „Voše“ otišli sa 9 poena prednosti.

Treća deonica je bila i odlučujuća pošto su je izabranici Mute Nikolića dobili rezultatom 24:10 i praktično rešili ovaj susret za svega 30 minuta igre.

U jednom momentu su igrači Vojvodine imali i 27 poena prednosti, ipak nešto opuštenija poslednja četvrtina, omogućila je ekipi Novog Pazara da ublaži poraz.