Кошарка Нови Сад

Кошаркаши Војводине на гостовању декласирали Нови Пазар

Кошаркаши Воводине убедљиво су савладали екипу Новог Пазара у хали „Пендик“ резултатом 85:68 и уписали своју 12. победу у сезони.

Најефикаснији у редовим гостију из Новог Сада били су Душан Беслаћ и најскорије појачање из Црвене звезде, Немања Поповић са по 16 постигнутих поена.

На другој страни најрасположенији је био Радомировић са такође 16 уписаних кошева.

На самом старту су Новосађани наметнули ритам и добили прву деоницу резултатом 22:14. У другој четвртини су такође гости били бољи и на полувреме су играчи „Воше“ отишли са 9 поена предности.

Трећа деоница је била и одлучујућа пошто су је изабраници Муте Николића добили резултатом 24:10 и практично решили овај сусрет за свега 30 минута игре.

У једном моменту су играчи Војводине имали и 27 поена предности, ипак нешто опуштенија последнја четвртина, омогућила је екипи Новог Пазара да ублажи пораз.