Početna > Sport > Fudbal
Fudbal

Junajtedu samo bod protiv Evertona

Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona igrali su nerešeno u okviru sedmog kola engleske Premijer lige.

Utakmicu nije počeo Kristijano Ronaldo, ušao je u drugom poluvremenu, ali nije napravio razliku.

Junajted je bio bolji od starta, imao inicijativu, a to se i isplatilo pred sam kraj poluvremena kada je Entoni Marsijal pogodio za 1:0.

U drugom delu je Everton pokazao znatno više, a iz kontre uspeo i da izjednači u 65. minutu. Strelac je bio Taunzend.

U nastavku su viđene šanse za obe ekipe, a u 85. minutu Jeri Mina je postigao i pogodak, koji je opravdano poništen zbog ofsajda.

Tako je konačan rezultat ostao 1:1, što je podiglo Junajted na poziciju dva na tabeli sa 14 bodova, dok je Everton treći sa istim brojem bodova. Njihovi rivali imaju po utakmicu manje.