Јунајтеду само бод против Евертона

Фудбалери Манчестер јунајтеда и Евертона играли су нерешено у оквиру седмог кола енглеске Премијер лиге.

Утакмицу није почео Кристијано Роналдо, ушао је у другом полувремену, али није направио разлику.

Јунајтед је био бољи од старта, имао иницијативу, а то се и исплатило пред сам крај полувремена када је Ентони Марсијал погодио за 1:0.

У другом делу је Евертон показао знатно више, а из контре успео и да изједначи у 65. минуту. Стрелац је био Таунзенд.

У наставку су виђене шансе за обе екипе, а у 85. минуту Јери Мина је постигао и погодак, који је оправдано поништен због офсајда.

Тако је коначан резултат остао 1:1, што је подигло Јунајтед на позицију два на табели са 14 бодова, док је Евертон трећи са истим бројем бодова. Њихови ривали имају по утакмицу мање.