Јунајтед савладао Вест Хем, Нобл трагичар

Фудбалери Манчестер јунајтеда савладали су Вест Хем 2:1 (1:1), у мечу петог кола енглеске Премијер лиге.

Кристијано Роналдо је поново био стрелац за Манчестер јунајтед, Лингард је погодио за вођство, а Вест Хем је имао прилику да дође до бода у 95. минуту из пенала. Нобл је промашио.

Домаћин је повео у 30. минуту, када је Бовен проиграо Бенраму, а он погодио Варана и лопта је преварила Де Хеу и ушла у гол.

Изједначио је Кристијано Роналдо у 35. минуту. Фабијански му је одбранио први шут, али му се лопта одбила на ногу и са неколико метара је сместио у гол.

Џеси Лингард ушао је у 89. минуту и донео предност сјајним голом са ивице казненог, када је погодио рашље.

Ипак, у 93. минуту Шо игра руком и Еткинсон показује на белу тачку.

Марк Нобл је ушао у игру и легендарни фудбалер Вест Хема је одмах са клупе отишао на белу тачку и извео пенал. Гађао је доњи десни угао и Де Хеа му је одбранио пенал.

У другом мечу у истом термину, Брајтон је савладао Лестер 2:1 (1:0).

Голове за Брајтон постигли су Мопај у 35. из пенала и Велбек у 50. минуту, док је Варди био стрелац у 61. минуту.