Јокић: Лични рекорди небитни, важне су победе

Никола Јокић на само корак од новог трипл-дабла у ноћашњој победи Денвер нагетса над Хјустон рокетсима: 17 поена, 12 асистенција и девет ухваћених лопти за само 27 минута игре.

У разговору за Јутарњи програм РТС-а истакао да су најважније победе, а појединачни учинак је у другом плану.

Нагетси су победили резултатом 120:100, а Јокић је укратко прокоментарисао утакмицу и игру свог тима.

„Сјајно је било, нисмо дали да нас изненаде. Почели смо утакмицу јако добро. Прво полувреме смо одиграли сјајно, наметнули смо наш ритам и направили 20 разлике. Мало смо попустили у другом полувремену, али најважније је да смо победили“, рекао је Јокић.

Истакао је да тим мора наставити у истом ритму и у наредним мечевима.

Поново је нагласио да му није битно да постиже личне рекорде, важно је да тим побеђује.

Драго му је што ће се ускоро срести са Богданом Богдановићем и видети колико се успешно опоравља од повреде.

Говорећи о предстојећој утакмици фудбалера Србије на Мундијалу, коју ће пратити, рекао је да нема конкретан савет сем поруке: „Јако и под пречку!“