Jokanović pretrpeo prvi poraz na klupi Dinama iz Moskve

Srpski fudbalski trener Slaviša Jokanović pretrpeo je večeras prvi poraz u ruskom šampionatu na klupi Dinama iz Moskve.

Klub iz prestonice Rusije poražen je u ovodnom meču devetog kola Premijer lige na gostovanju u Sočiju sa 2:1 (2:1).

Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu, a domaćin je poveo preko Georgija Melkadzea u 6. minutu. Na 2:0 povisio je Kristijan Noboa u 11. minutu, a konačnih 2:1 postavio je Denis Makarov u 40. minutu.

Soči se ovom pobedom izjednačio sa Dinamom iz Moskve, obe ekipe sada imaju po 16 osvojenih bodova iz devet utakmica.

Jokanovićeva ekipa prethodno je upisala po četiri pobede i remija u šampionatu Rusije u kom je lider Zenit, koji ima 20 bodova posle osam odigranih mečeva.