Јокановић претрпео први пораз на клупи Динама из Москве

Српски фудбалски тренер Славиша Јокановић претрпео је вечерас први пораз у руском шампионату на клупи Динама из Москве.

Клуб из престонице Русије поражен је у оводном мечу деветог кола Премијер лиге на гостовању у Сочију са 2:1 (2:1).

Сви голови виђени су у првом полувремену, а домаћин је повео преко Георгија Мелкадзеа у 6. минуту. На 2:0 повисио је Кристијан Нобоа у 11. минуту, а коначних 2:1 поставио је Денис Макаров у 40. минуту.

Сочи се овом победом изједначио са Динамом из Москве, обе екипе сада имају по 16 освојених бодова из девет утакмица.

Јокановићева екипа претходно је уписала по четири победе и ремија у шампионату Русије у ком је лидер Зенит, који има 20 бодова после осам одиграних мечева.