Италија победила упорне Мађаре, Енглеска извукла бод у Минхену

Фудбалери Немачке и Енглеске одиграли су у Минхену 1:1, у дербију другог кола Групе 3 А Лига нације. Италијани су у Ћезени били бољи од Мађарске 2:1.

Утакмице између Немачке и Енглеске одувек су изазивале много пажње, а дуел у оквиру Групе 3 А Лиге нација завршен је без победника 1:1.

Домаћи су у Минхену били ближи победи, иако је „горди Албион“ пружио сасвим пристојну партију, после помало изненађујућег пораза у Мађарској.

„Панцери“ су повели у 50. минуту голом играча Менхенгладбаха Хофмана, којем је у првом полувремену ВАР поништио погодак због офсајда.

Изједначење Енглеској донео је Хари Кејн и то са беле тачке, у 88. минуту дуела на „Алијанц арени“.

Немци су и други пут ремизирали у два одиграна кола, док је Енглеска уписала први бод.

Прво место у Групи 3 држи Италија, која је победом над Мађарском од 2:1 дошла до четвртог бода у такмичењу.

„Азури“ су већ на полувремену имали сигурну предност од 2:0, пошто су се у листу стрелаца уписали Барела и Лоренцо Пелегрини.

Мађарска, која је остала на три освејена бода из дуела са Енглеском, смањила је резултат аутоголом Манчинија, али више од тога није могла.

Италија је прва са 4 освојена бода, Мађарска има 3, Немачка 2, док је Енглеска освојила 1 бод.