Хет-трик Данџума у победи Виљареала

Фудбалери Виљареала савладали су екипу Гранаде у гостима са 4:1. Херој победе „жуте подморнице“ био је Данџума, који је постигао три гола.
Виљареал

Виљареал је дошао до битне победе која га пласира на четврто место на табели домаћег шампионата.

Гости су до тријумфа дошли захваљујући одличној игри Арнаута Данџуме, који је постигао три гола.

У финишу првог полувремена, у размаку од само четири минута, Данџума је два пута затресао мрежу ривала и практично решио питање победника.

Први гол постигао је у 35, а други у 39. минуту.

Луис Миља је смањио на 2:1 у 61. минуту са беле тачке и тако улио наду својој екипи, али је до краја сусрета Виљареал постигао још два гола.

У 81. минуту Виљареал је искористио пенал, када је прецизан за свој трећи гол био Данџума, да би коначних 1:4 поставио Мои Гомез у шестом минуту надокнаде.